Lokationer


Humlehøj Undervisningsbassin

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
A1 for 4-5 år #101 (F23)16:30 - 17:00
A1 for 4-5 år #102 (F23)16:30 - 17:00
B1 #110 (F23)15:30 - 16:00
B1 #115 (F23)16:00 - 16:30
B1 #135 (F23)18:00 - 18:30
B1 x2 #290 (F23)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B1 #130 (F23)17:30 - 18:00
B1 #151 (F23)17:00 - 17:30
B1 x2 #291 (F23)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
B1 #153 (F23)18:00 - 18:30
A1 for 4-5 år #104 (F23)15:00 - 15:30
B1 #160 (F23)17:30 - 18:00
A1 for 4-5 år #103 (F23)18:00 - 18:30
A1 for 4-5 år #106 (F23)18:30 - 19:00
B1 #171 (F23)17:00 - 17:30
B2 #210 (F23)15:30 - 16:00
B2 #215 (F23)16:00 - 16:30
B2 #220 (F23)16:30 - 17:00
B2 x2 #295 (F23)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B2 #230 (F23)17:30 - 18:00
B2 #251 (F23)17:00 - 17:30
B2 x2 #296 (F23)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
B2 #253 (F23)18:00 - 18:30
B2 #294 (F23)16:30 - 17:00
B2 #260 (F23)17:30 - 18:00
B2 #271 (F23)17:00 - 17:30
Vandhunde (F23) 18:00 - 19:00
Familie vandpolo deltager20:30 - 21:35
Begynder Voksen (F23)20:00 - 21:00
Familie holdet #605 (F23)16:00 - 17:00
Familie holdet #601 (F23)17:00 - 18:00
Far/barn holdet #603 (F23)18:30 - 19:15

25m bassin (Humlehøj)

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
C1 #304 (F23)15:30 - 16:00
C1 #315 (F23)16:00 - 16:30
C1 #303 (F23)15:00 - 15:30
C1 x2 #320 (F23)16:00 - 16:30
17:00 - 17:30
C1 #306 (F23)16:30 - 17:00
C1 #313 (F23)17:00 - 17:30
C1 #322 (F23)17:30 - 18:00
C1 #324 (F23)18:00 - 18:30
C1 #325 (F23)18:15 - 18:45
C1 #311 (F23)16:30 - 17:00
C1 #316 (F23)17:30 - 18:00
C1 #323 (F23)17:00 - 17:30
C1 #305 (F23)16:00 - 16:30
C2 #330 (F23)15:00 - 15:45
C2 x2 #340 (F23)17:00 - 17:45
17:15 - 18:00
C2 #334 (F23)17:00 - 17:45
C2 # 336 (F23)17:30 - 18:15
C2 # 345 (F23)18:30 - 19:15
C2 #331 (F23)16:30 - 17:15
C2 #335 (F23)17:15 - 18:00
C3 #381 (F23)15:15 - 16:00
C3 x2 #390 (F23)15:45 - 16:30
16:30 - 17:15
C3 #380 (F23)17:45 - 18:30
C3 #370 (F23)17:45 - 18:30
Ungdomshold (F23)17:30 - 18:30
Ungdomshold (F23)18:00 - 19:00
Voksen Individuelt #480 (F23)20:00 - 21:00
Voksen Individuelt #481 (F23)19:00 - 20:00
Voksen uden instruktør (F23)19:00 - 20:00
Pensionist og Daghold (F23)14:00 - 15:00
Motionsholdet14:00 - 15:00
U13/15 Vandpolo19:00 - 20:30
16+ Vandpolo20:30 - 21:30
K+ (F23)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
19:00 - 20:30
15:00 - 17:00
Talenthold16:30 - 17:30
17:00 - 18:00
Konkurrence 3 (F23)16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
18:00 - 19:00
17:00 - 18:00
Konkurrence 2 (F23)06:00 - 07:30
17:30 - 18:30
06:00 - 07:30
18:00 - 19:00
16:00 - 17:00
15:00 - 17:00
Konkurrence 1 (F23)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
17:30 - 19:00
06:00 - 07:30
16:00 - 18:00
15:00 - 17:00

IHS 25m bassin

, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Konkurrence 1 (F23)16:30 - 18:30
17:00 - 19:00

Dryland Fitness

Grundtvigs Alle 198, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Dryland Humlehøj

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Vores sponsorer