Lokationer


Humlehøj Undervisningsbassin

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
A1 #101 (E24)18:00 - 18:30
A1 #102 (E24)16:30 - 17:00
B1 #110 (E24)15:30 - 16:00
B1 #115 (E24)16:00 - 16:30
B1 #120 (E24)16:30 - 17:00
B1 x2 #290 (E24)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B1 #130 (E24)17:30 - 18:00
B1 #140 (E24)18:30 - 19:00
B1 #151 (E24)17:00 - 17:30
B1 x2 #291 (E24)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
B1 #153 (E24)18:00 - 18:30
A1 #104 (E24)15:00 - 15:30
B1 #170 (E24)18:30 - 19:00
B1 #160 (E24)17:30 - 18:00
A1 #103 (E24)18:00 - 18:30
B1 #171 (E24)17:00 - 17:30
B2 #210 (E24)15:30 - 16:00
B2 #215 (E24)16:00 - 16:30
B2 #220 (E24)16:30 - 17:00
B2 x2 #295 (E24)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B2 #230 (E24)17:30 - 18:00
B2 #235 (E24)18:00 - 18:30
B2 #251 (E24)17:00 - 17:30
B2 x2 #296 (E24)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
C-Teen #281 (E24)18:15 - 19:00
B2 #253 (E24)18:00 - 18:30
B2 #265 (E24)18:00 - 18:30
B2 #260 (E24)17:30 - 18:00
B2 #294 (E24)16:30 - 17:00
B2 #270 (E24)18:30 - 19:00
B2 #271 (E24)17:00 - 17:30
Vandhunde (E24) 18:30 - 19:30
Begynder Voksen #485 (E24)19:00 - 20:00
Begynder Voksen #486 (E24)19:00 - 20:00
Familie holdet #605 (E24)16:00 - 17:00
Familie holdet #601 (E24)17:00 - 18:00
Far/barn plask (E24)18:00 - 19:00

25m bassin (Humlehøj)

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
B-Teen #280 (E24)18:30 - 19:00
C1 #304 (E24)15:30 - 16:00
C1 #315 (E24)16:00 - 16:30
C1 #303 (E24)15:00 - 15:30
C1 x2 #320 (E24)16:00 - 16:30
17:00 - 17:30
C1 #306 (E24)16:30 - 17:00
C1 #313 (E24)17:00 - 17:30
C1 #322 (E24)17:30 - 18:00
C1 #316 (E24)17:30 - 18:00
C1 #311 (E24)16:30 - 17:00
C1 #323 (E24)17:00 - 17:30
C1 #30516:00 - 16:30
C2 #330 (E24)15:00 - 15:45
C2 x2 #340 (E24)17:00 - 17:45
17:15 - 18:00
C2 #334 (E24)17:00 - 17:45
C2 #336 (E24)17:30 - 18:15
C2 #337 (E24)18:30 - 19:15
C2 #331 (E24)16:30 - 17:15
C2 #335 (E24)17:15 - 18:00
C3 #381 (E24)15:15 - 16:00
C3 x2 #390 (E24)15:45 - 16:30
16:30 - 17:15
C3 #380 (E24)17:45 - 18:30
C3 #370 (E24)17:45 - 18:30
Ungdomshold, Swim and Fun #400 (E24)17:30 - 18:30
Ungdomshold, Swim and Fun #401 (E24)18:00 - 19:00
Voksen Individuelt #480 (E24)20:00 - 21:00
Voksen Individuelt #481 (E24)19:00 - 20:00
Voksen uden instruktør #482 (E24)19:00 - 20:00
Vandpolo19:00 - 20:30
Konkurrence 3 (E24)16:30 - 17:30
18:00 - 19:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Konkurrence 1 (E24)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
17:30 - 19:00
06:00 - 07:30
16:00 - 18:00
15:00 - 17:00
Konkurrence 2 (E24)06:00 - 07:30
17:30 - 18:30
06:00 - 07:30
18:00 - 19:00
16:00 - 17:00
15:00 - 17:00
K+ (E24)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
19:00 - 20:30
15:00 - 17:00
Talenthold (E24)16:30 - 17:30
16:30 - 17:30

IHS 25m bassin

, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Konkurrence 1 (E24)16:30 - 18:30
17:00 - 19:00

Dryland Fitness

Grundtvigs Alle 198, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Dryland Humlehøj

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Vores sponsorer