Skip Navigation Links

sponsorer

sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo sponsor logo

Min bedste tid


Her kan du se hvem vores Elite svømmere er, samt hvilket hold de svømmer på.
Ud for den enkelte svømmer, kan du klikke på "Min Bedste Tid", her kan du se den enkelte svømmers tider som er registreret af Dansk Svømmeunion.
Tiderne opdateres automatisk efter hvert stævne.   
 
Elite svømmerne er inddelt på følgende hold: K1 - K+ - K2 - K3:
(Læs mere om Elite afdelingen her)
 
 

K1 består af:

 

Navn

Årgang

Se Tider

Aksel Munksgaard-Ottosen 2001    Min bedste tid 

André Iversen

2001

Min bedste tid

Christopher Lentfer Kristiansen

2000

Min bedste tid

Clara Kapke 2006Min bedste tid 

Emil Oksen Neumann

2004

Min bedste tid

Hans Christian Lausten-Thomsen 2001 Min bedste tid 
Karoline Hellesøe 2006 Min bedste tid
Louisa Christensen 2005 Min bedste tid 

Sara Farag

2003

Min bedste tid

Signe Jensen 2007 Min bedste tid 

Simon Perzynski

2002

Min bedste tid

K+ består af:

Navn



Anders Christensen 2002 Min bedste tid 
Anders Munksgaard-Ottosen 2004 Min bedste tid 
Camilla Linné 1997 Min bedste tid 

Casper Fink

2003

Min bedste tid

Ellen Jensen    2005 Min bedste tid 
Emilia Have Fugl 2005 Min bedste tid 

Emma Lundorff Johannsen

2003

Min bedste tid

Julie Fink 2001 Min bedste tid 
Julie Madsen 2002 Min bedste tid 
Katrine Jensen 2001 Min bedste tid 
Mathias Bagger Nielsen 2000 Min bedste tid 
Lea Winther 2004 Min bedste tid 
Nicholas Lentfer Kristiansen 2004 Min bedste tid 
Peter Hymøller 2001 Min bedste tid 

Ronja Beck Christensen

2003

Min bedste tid

K2 består af:

Navn

Andrea Berg Nielsen

2007

Min bedste tid

Anna Emile Damgaard 2006Min bedste tid 
Anna Mai Andersen 2006 Min bedste tid  

Boris Gamishev

2007

Min bedste tid

Emil Winther

2006

Min bedste tid

Emilie Petz Nielsen 2007 Min bedste tid 
Eskild N. Johannsen 2006Min bedste tid 

Felix Wetcke-Brask

2006

Min bedste tid

Kalina Gamisheva 2008 Min bedste tid 
Nora Gombos 2006 Min bedste tid 

Rasmus S. Johannsen

2005

Min bedste tid

Silas Åkerlind

2005

Min bedste tid

Sofie Damm Johansen 

2006

Min bedste tid 
Sofie Skibelund Olesen 2007Min bedste tid 

K3 består af:

Navn

Christian Bjerrum

2008

Min bedste tid

Freja Beck Christensen

2008

Min bedste tid

Iben Zenk 2007Min bedste tid

Jacob Prytz

2007

Min bedste tid

Karla Rudbeck Nielsen2007Ingen officiel tid 
Lotta Træger 2008 Min bedste tid 
Max Sierszecki 2007 Min bedste tid 

Mikkel Fangel Christensen

2009

Ingen officiel tid

Samuel Burka 2007 Min bedste tid
   
   
Du kan downloade APP'en 'Svøm Stopur' og følg din favoritsvømmer.
   
  
   
Du kan downloade APP'en 'Livetiming' og følg stævner Live.