Min bedste tid


Her kan du se hvem vores Elite svømmere er, samt hvilket hold de svømmer på.
Ud for den enkelte svømmer, kan du klikke på "Min Bedste Tid", her kan du se den enkelte svømmers tider som er registreret af Dansk Svømmeunion.
Tiderne opdateres automatisk efter hvert stævne.   
 
Elite svømmerne er inddelt på følgende hold: K1 - K+ - K2 - K3:
(Læs mere om Elite afdelingen her)
 
 

K1 består af:

 

Navn

Årgang

Se Tider

André Iversen

2001

Min bedste tid

Christopher Lentfer Kristiansen

2000

Min bedste tid

Clara Kapke 2006Min bedste tid 

Ellen Jensen

2005

Min bedste tid

Emil Oksen Neumann

2004

Min bedste tid

Frederik Zachariassen

2002

Min bedste tid

Johanne Schow Christiansen

2002

Min bedste tid

Josephine S. Johannsen

2003

Min bedste tid

Julie Fink

2001

Min bedste tid

Philip Andresen Ravn

2002

Min bedste tid

Sara Farag

2003

Min bedste tid

Simon Perzynski

2002

Min bedste tid

K+ består af:

Navn



Anders Christensen 2002  
Camilla Linné 1997 Min bedste tid 

Casper Fink

2003

Min bedste tid

Emma Lundorff Johannsen

2003

Min bedste tid

Maria S. Johannsen 2000 Min bedste tid 
Mathias Bagger Nielsen2000 Min bedste tid 
Nanna Bütikofer 2004 Min bedste tid 
Nikoline Mathiesen 2000 Min bedste tid 
Nikoline Munksgaard-Ottosen 1996 Min bedste tid 

Ronja Beck Christensen

2003

Min bedste tid

Torben Wetcke-Brask 2002 Min bedste tid 

K2 består af:

Navn

Anders Munksgaard-Ottosen

2004

Min bedste tid

Boris Gamishev

2007

Min bedste tid

Emil Winther

2006

Min bedste tid

Emilia Have Fugl

2005

Min bedste tid

Felix Wetcke-Brask

2006

Min bedste tid

Lea Winther

2004

Min bedste tid

Louisa Christensen

2005

Min bedste tid

Kalina Gamisheva 2008 Min bedste tid 
Karoline Hellesøe 2006 Min bedste tid 

Nicholas Lentfer Kristiansen

2004

Min bedste tid

Rasmus S. Johannsen

2005

Min bedste tid

Signe Jensen

2007

Min bedste tid

Silas Åkerlind

2005

Min bedste tid

K3 består af:

Navn

Andrea Berg Nielsen

2007

Min bedste tid

Anna Emile Damgaard

2006

Min bedste tid

Anna Maj Andersen 2006 Min bedste tid 

Emile Petz Nielsen

2007

Min bedste tid

Freja Beck Christensen 2008 Min bedste tid 

Jacob Prytz

2007

Min bedste tid

Knútur Heidberg Stefánson

2006

Min bedste tid

Louise Schmidt Quorp 2006 Ingen officiel tid 

Nora Gombos

2006

Min bedste tid

Oscar Johan Nilsson

2007

Ingen officiel tid

Samuel Burka 2007 Ingen officiel tid 

Sofie Damm Johansen

2006

Min bedste tid

Sofie Skibelund Olesen

2007

Min bedste tid